Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn stanowi dziedziną jednej spośród największych partii ubezpieczeniowych na świecie. Na naszym sektora marka obecna istnieje od 2006 roku również napawa się wielkim oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje pełny wybór usług ubezpieczeniowych, w aktualnym zabezpieczenia finansowe i regulowanie aktywami. Z kolei użytkownicy indywidualni wykryją w jej propozycji zabezpieczenia na zarabianie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne a znacznie różnych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje niemało bardzo interesujących wyjść w obszarze ubezpieczeń na utrzymanie, jakie liczą pomagać nas a własną grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Podstawowe wyniki w aktualnej rangi to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – opieka i inwestowanie

Plan Elastyczny jest możliwością, która zajmuje właśnie doskonałe znaczenie w rankingu ubezpieczeń na przeżycie. Jest owo polisa, która zbiera funkcję ochronną i inwestycyjną. Niestety lecz zabezpiecza przyszłość swoich ukochanych, jeśli trafi do własnej śmierci, przecież same zwraca możliwość inwestowania kapitału w ramach wybranej formy inwestycyjnej czy poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam przesądza o zakresie i terminie bycia polisy, zaś w konstrukcjach umów pomocnych może powiększyć ją na straż i w sukcesu poważnej grypy czy wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie i gromadzenie

Aktualna kolekcja AXA oraz bierze na końca zapewnienie swoich ubezpieczeniowego oraz zapisuje nadzieję wkładania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Specjalnie w konstrukcjach Projektu Uniwersalnego ubezpieczony może gromadzić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed zakończeniem sezonu utrzymywania polisy, jej grupa uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub całkowitą kwotę polisy, skoro jej zaleta jest znakomitsza niż wartość ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na granicę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA więc ciężko egzotyczne wyjście dla kobiet, jakie wymagają dokonać kompleksowy, indywidualnie dobrany do tych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W oprawach tego układu możemy połączyć kilka modeli ubezpieczeń oraz wydawać za nie jedną składkę. Wersja ta śmie nie tylko ubezpieczyć swoich drogich na przypadek naszej śmierci, przecież i pomagać ich zdrowie i spędzanie. Plan stanowi ponad finansową ochronę swego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców czyli w chwili pokonania w dorosłe bycie.

Jak wybrać najatrakcyjniejszą propozycję?

Wymienione dużo projekty więc raptem chwila przypadków z drogiej propozycji tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na utrzymanie, turystyczną, komunikacyjną, albo same wypadkową powinny umówić się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.